Obora Kněžičky

Obora Kněžičky je s datem založení 1562 jednou z nejstarších v republice. Našim hostům nabízíme jedinečné ubytování v Hotelu Obora, v luxusním glampingovém stanu nebo v moderním tiny house. Zažijte atmosféru starého dubového lesa v kombinaci s komfortním ubytováním a nevšedními zážitky. Poznejte život v oboře z koňského sedla, zkuste si střelbu na asfaltové holuby nebo vyrazte poznávat krásy okolní přírody.

Hotel Obora

Někdejší hraběcí lovecký zámeček Neugebau (dnes Hotel Obora) je architektonickou památkou s pohodovou atmosférou a moderním vybavením. Kapacita hotelu je 50 lůžek. Součástí objektu je restaurace, bar a místnost pro pořádání seminářů. Samozřejmostí je Wi-Fi v celém objektu a parkování zdarma.

další informace & galerie
další informace & galerie

Svatby

Řekněte své ano na místě, které bude patřit jen vám. S nezapomenutelnými výhledy na Žehuň, v srdci hraběcí obory z 16. století obklopené vzrostlým kaštanovým hájem. Udělejte svůj velký den skutečně jedinečným a pozorujte v lehkém přítmí po západu slunce volně žijící zvěř z exkluzivního party stanu.

více na kinskyweddings.cz

Zážitkové ubytování

Zhluboka se nadechněte čerstvého vzduchu a stravte noc uprostřed dubových hájů daleko od civilizace, světelného smogu a wifi. Spatřete na vlastní oči stáda daňků a muflonů volně žijících v oboře. Na výběr máte luxusně vybavený glampingový stan na okraji lesa s výhledem na rybník Žehuň nebo moderní dřevěný domeček (tiny house) s venkovní sprchou. Ať už se rozhodnete jakkoliv, garantujeme vám soukromí a digitální detox v přírodě, která vám vezme dech.

další informace & galerie
další informace & galerie

Kontaktujte nás

Vladimíra Bartošová
recepce a ubytování

+420 730 109 315
hotelobora@kinsky-dal-borgo.cz

Emílie Benischová
svatby

+420 702 196 501
svatba@kinsky-dal-borgo.cz

Ing. Tomáš Herčík
provozní inspektor myslivosti

+420 603 581 659
hercik@kinsky-dal-borgo.cz

kontaktní formulář
kontaktní formulář